Usługi Detektywistyczne Warszawa

Biuro Usług Detektywistycznych „DETEKTYW-WISZNIEWSKI” działa na podstawie zaświadczenia wydanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji o nr RD-3/2008. Założycielem biura jest licencjonowany detektyw (nr licencji 0000536 ) Dariusz Wiszniewski.

Działania nasze prowadzimy z najwyższą starannością w poszanowaniu światowych standardów w zakresie usług detektywistycznych. Na zachowanie najwyższego poziomu usług pozwala nam wieloletnie doświadczenie sprawdzonego w akcji zespołu. Jesteśmy świadomą agencją detektywistyczną, wiemy jak ważne dla Państwa jest znalezienie partnera godnego zaufania, dlatego dostosujemy się do każdej Państwa potrzeby z zachowaniem pełnej dyskrecji a sylwetkę założyciela naszego zespołu prezentujemy Państwu w zakładce Detektyw Warszawa.

Mając na względzie różnorodność zadań, z którymi zwracają się Państwo do nas, każdorazowo dobieramy odpowiednie środki do przedstawionej sprawy. Ceny usług detektywistycznych ustalamy indywidualnie. Zbierzemy dla Państwa wszelkie informacje oraz potwierdzimy wiarygodność zebranych dowodów w postępowaniu karnym lub cywilnym. Udzielimy też wszechstronnej pomocy w trakcie postępowania prowadzonego przez policję lub prokuraturę. Stale współpracujemy z kancelarią prawną. Zapewniamy maksymalną dyskrecję.

Detektyw Warszawa:
ul. Bolkowska 1A lok.1
01-466
Warszawa
PL

Detektyw Londyn:
1 London Street
SWIN 6ER
London
UK

Agencja Detektywistyczna "Detektyw Wiszniewski" jest zarejestrowanym znakiem towarowym
Copyright 2013 "Detektyw Wiszniewski"